Školení Zoner | ICT Pro

. vývojem grafického softwaru, zejména nejznámějším produktem Zoner Photo Studio. V naší společnosti pořádáme školení a kurzy na produktovou řadu Zoner.
exim tours turecko alanya hotel saritas

3L -Training

ZONER software Zoner Callisto 5, Zoner inShop 3, Zoner Context 4.... Jazykové kurzy Angličtina, němčina, čeština pro cizince a mnoho dalších
3ltraining.cz/kurzy_zoner.htm

Zoner Photo Studio - základní kurz - 1 760...Fotografické...

. jsme připravili kurz, ve kterém se naučíte tento program používat. Naučte se v našem komplexním kurzu Zoner Photo Studio pracovat s vašimi fotografiemi.
eshop.fotolab.cz/product/fotograficke-kurzy/zoner-photo-studio-z-kladn-kurz/

Fotografické kurzy | ZonerPress.cz

Workshop ZRW-006: Práce s RAW v Zoner Photo Studio (5. 12. 2013) Registrace na praktický seminář zaměřený na práci s RAWem v Zoner Photo Studio.
zonerpress.cz/fotograficke-kurzy/

Zoner Fotoden

Pavel Kristián, lektor mnoha kurzů o Zoner Photo Studiu, před nedávnem vydal knihu "Zoner Photo Studio – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené.
fotoden.cz/

Zoner FOTOden: prázdninové kurzy pro fotografy

Kurz je zaměřen na efektivní zpracování množství snímků z dovolené (nebo jiné akce) v rámci programu Zoner Photo Studio. Účastníci kurzu se naučí základům.
fotorozcestnik.eu/zoner-fotoden-prazdninove-kurzy-pro-fotografy.html

Nové kurzy Zoner Photo Studia – přímo od ZONERu...

Zároveň s vypuštěním nové verze Zoner Photo Studia 15 spustila naše divize Zoner Press sérii kurzů zaměřených právě na práci se Zoner Photo Studiem.
milujemefotografii.cz/nove-kurzy-zoner-photo-studia-primo-od-zoneru

Školení Grafika 2D, Kurz Zoner Photo Studio 15 (ZPS...

Kurz, školení, kurzy, kurs, kursy,konzultace - Grafika 2D, , Zoner Photo Studio 15-ZPS. Úvod → Kategorie kurzů → ZPS. Aktuální termíny kurzu:
pcdir.cz/skoleni/ZPS-Zoner-Photo-Studio-15.aspx

[SKOLENI-KURZY.EU ] Školení: zoner | Zoner

Školení: zoner - Najděte si kurz a nebo školení z nabídky různých společností. Web obsahuje Seznam kurzů a školení z různých oborů : Rekvalifikační kurzy.
skoleni-kurzy.eu/tema-skoleni_zoner_page-1

Jak upravovat fotografie | Zoner Photo Studio 16

Zajímá vás, jak třídit, upravovat a sdílet fotografie v programu Zoner Photo Studio? Přinášíme vám užitečné články, videa a kurzy, které vás vše naučí.
zoner.cz/vyuka/