Integrované dopravní systémy - ceníky k TR 10 ČD

Ceník 2 Ceníky Obchodních Nabídek ČD. Sleva pro skupinu (SK). D. Průkazy NA Slevu. E. Kilometrická Banka ČD ( KMB ). Přirážka za neoprávněné použití povinně místenkového vlaku nebo vlaku či vozu, ve kterém je vnitrostátní přeprava vyloučena
globe and mail online advertising

České dráhy nabídnou důchodcům nové slevy | Czech...

České dráhy nabídnou důchodcům nové slevy Aktualita. Podle Výměru ministerstva financí č. 01/2012 končí od ledna státem garantované důchodcovské slevy ve vlacích. České dráhy se proto rozhodly, že důchodcům nabídnou vlastní.
czech-business.com/aktualita.php?id=11001247

IDOS - Vnitrostátní jízdenka

Tarifní kalkulátor jízdného ČD. do 23.11.13 06:00. Verze 1.47.0.5 / 2.0.5004.21646 / 2.00 / CDTEL00PHANT218 / Data UNIPOK 21.11.2013 Aplikaci vyvíjí a technologie dodává.
jizdenka.idos.cz/NT.aspx

České dráhy nabídnou důchodcům nové slevy

Podle Výměru ministerstva financí č. 01/2012 končí od ledna státem garantované důchodcovské slevy ve vlacích. České dráhy se proto rozhodly, že důchodcům nabídnou vlastní, které dopad této změny na jejich peněženky zmírní.
railnews.cz/tiskovky.php?id=132p=ceske-drahy-nabidnou-duchodcum-nove...

Jaká jsou práva cestujících při zpoždění vlaku | Peníze.cz

Ministerstvo dopravy zdůvodňuje odklad nových evropských pravidel na odškodnění cestujících při zpoždění českých vlaků tím, že by České dráhy doplácely na rozsáhlou stavební činnost na železnici, která je hlavní příčinou zpožďování.
penize.cz/spotrebitel/59358-jaka-jsou-prava-cestujicich-pri-zpozdeni-vlaku

In-karta s aplikací In-senior (senior pas) « Třetí věk - stránky pro...

Portál nejen pro důchodce a seniory s užitečnými informacemi, tipy, návody a pomocnými službami pro společnost českých seniorů.. ČD informují: Slevu In-senior Vám vystavíme na novém typu průkazu In-karta/Rail plus.
tretivek.cz/200801/in-karta-s-aplikaci-in-senior-senior-pa/

Metodika jízdného aneb...s ČD v...

1. Sleva pro důchodce – zde je situace beze změn. Podle Výměru ministerstva financí č. 01/2012 skončily od ledna 2012 státem garantované důchodcovské slevy ve vlacích. Situace je následující:
miroslavhruska.blog.idnes.cz/c...s-CD-v-roce-2013.html

Vlaky pro důchodce...povinné slevy jízdného | zpravy.ihned...

České dráhy teprve budou počítat a řešit, jak zareagují a jestli a nakolik slevy zruší. . byznys.ihned.cz Souprava pendolino Českých drah. Soukromé vlaky směr Ostrava prodělaly desítky milionů. O úspěchu mluví jen ČD více
zpravy.ihned.cz/c1-53948990-vlaky-pro-duchodce...povinne-slevy-jizdneho

České dráhy, a.s. | Úvodní stránka

Zajišťujeme železniční přepravní služby na celostátních i regionálních tratích. Provádíme údržby a opravy železniční infrastruktury.. Televizní portál ČD. O zábavu ve vlaku se postará mikulášský doprovod. . ČD v regionech
cd.cz/

Slevy Českých drah aneb příručka pro nematematiky - iDNES.cz

České dráhy v posledních letech rozšířily svou nabídku slev, aby přilákaly nové cestující. Představujeme vám ty nejzajímavější z nich.. 10. srpna 2006 17:34. Slevu lze využít ve všech vlacích ČD, je přenosným dokladem. . Sleva na celý rok
cestovani.idnes.cz/slevy-ceskych-drah-aneb-prirucka-pro-nematematiky...